KONST / Litografier / Färglitografi 15904017
nr 1590 4017
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Signerad, numrerad 148/150. Färglitografi, daterad bildmått: 42x53 cm, yttermått inklusive ram: 60x74 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 15 januari 2024
kl 20:05:43
15/1 19:02:30
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas